اخبار برگزیده

هتل پالم

DubaiHotelsهتل پالم دبیهتل سه ستاره پالم دبی واقع در خیابان المطینه ؛ در قلب منطقه تجاری شهر دبی قرارگرفته و 10 دقیقه با ماشین، تا فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد.
 

DubaiHotels


این هتل در مجموع دارای87 اتاق در انواع و سایز های مختلف میباشد. اتاق های هتل دبی پالم شامل اتاق و سوئیت استاندارد ، پاک و بدون دخانیات است که به تازگی بازسازی شده و از طراحی زیبا و دلنشینی برخوردارند . مبلمانی مدرن و راحت و فضایی دنج برای ایجاد آسایش میهمانان این اتاق ها تدارک دیده شده است . هر اتاق دارای یک بالکن با چشم انداز شهر توریستی دبی بوده و دارای امکاناتی کامل می باشد .
 

DubaiHotels


هتل تنوعی از رستوران ها و باشگاه های تفریح شبانه را به همراه انواع و اقسام سرگرمیها به میهمانان خود ارائه میدهد. اینترنت رایگان نیز در دسترس علاقه مندان قرار دارد.بار و دو رستوران نیز در هتل سه ستاره دبی پالم مشغول ارائه خدمات بوده و انواع نوشیدنی ، خوراک های لذیذ محلی و غذاهای متوع بین المللی را مطابق با ذائقه میهمانان طبخ کرده و از ایشان پذیرایی می کند .موقعیت جغرافیایی خوب ، برخورداری از امکانات به روز ، بهره مندی از کامل ترین خدمات ، رعایت تمیزی و بهداشت و مناسب بودن قیمت هتل دبی پالم ، دست به دست هم داده و هتل پالم دبی را به یکی از محبوب ترین هتل های دبی تبدیل کرده است .

 

DubaiHotels

تور کیش از اصفهان

هتل پالم

هتل پالم

هتل پالم

 


منبع این نوشته : منبع
آخرین جستجو شده ها